Voltaire - Koľko hlúpostí nahovorili ľudia len preto, že chceli povedať niečo múdre.
Rozšírené možnosti :
pridaj hru
Anketa :
Majstrovstvá vyhrá...

Argentína

25%odpoveď číslo 0

Brazília

0%odpoveď číslo 1

Ghana

17%odpoveď číslo 2

Holandsko

17%odpoveď číslo 3

Nemecko

8%odpoveď číslo 4

Paraguaj

8%odpoveď číslo 5

Španielsko

25%odpoveď číslo 6

Uruguaj

0%odpoveď číslo 7

Hlasovalo 12 ľudí.

O databázi hier

Vitajte v databázi hier táborníckeho oddielu mládeže Vlčia svorka! Táto databáza môže slúžit ako námet na inšpiráciu pri tvorbe programu pre deti a dorast, alebo jednoducho na rozšírenie si vlastných obzorov. Pokiaľ poznáte hru, ktorá by tu nemala chýbať, veľmi sa potešíme ak sa s nami o ňu podelíte. Najjednoduchšie je priamo využiť stránku na pridanie novej hry.

Hry v našej databázi sú rozdelené na rôzne skupiny podľa druhu, počtu hráčov, času prípravy a pod. Preto na uľahčenie nájdenia tej správnej je možné vyhľadať len tie hry, ktoré Vás naozaj zaujímajú. Pokiaľ však nemáte jasnú predstavu o tom, akú hru presne hľadáte, môžete jednoducho prechádzať všetkými hrami a počkať, kým Vás nejaká hra neosloví.

Pokiaľ navštevujete našu databázu hier pravidelne, môže byť praktické pre Vás využívať stránku, ktorá obsahuje desať najnovších hier. ďaľšiu možnosť ako dostávať informácie o najnovších hrách je cez RSS kanál pre najnovšie pridané hry feed icon.

Dúfame, že Vám bude databáza hier TOM VS nápomocná a potešíme sa každej odozve. Pokiaľ máte ľubovolné pripomienky, nápady, alebo sa s nami jednoducho chcete podeliť o Vaše dojmy, píšte na emailovú adresu admin@vlciasvorka.sk. Príjemné čítanie praje...

- vedenie VS