Oscar Wilde - Súdim, že Boh pri tvorbe človeka precenil svoje možnosti.
Anketa :
Majstrovstvá vyhrá...

Argentína

25%odpoveď číslo 0

Brazília

0%odpoveď číslo 1

Ghana

17%odpoveď číslo 2

Holandsko

17%odpoveď číslo 3

Nemecko

8%odpoveď číslo 4

Paraguaj

8%odpoveď číslo 5

Španielsko

25%odpoveď číslo 6

Uruguaj

0%odpoveď číslo 7

Hlasovalo 12 ľudí.

Tábor 2006 v Drieňove

Je utorok, 25.7.2006 16:31 a dvadsaťdva mladých a mladších chlapov vystupuje z klimatizovaného autobusu na AS Mlynské nivy v Bratislave. Práve sa im skončil 16-dňový pobyt na lúke v doline pod obcou menom Drieňovo (oficiálne Drienovo, ale úprimne - to "ň" sa vyslovuje lepšie). časť špinavá, časť hladná, časť ustatá a zopár s obväzmi na rôznych častiach tela (čo som si všimol, tak od ukazováka na ľavej ruke, po palec na ľavej nohe). Každý však s úsmevom na tvári.

Po dvoch rokoch sme sa znova vrátili na táborisko v Drieňove a to z prostého dôvodu - boli sme s ním veľmi spokojní (pozn.: do budúcnosti však znova plánujeme skúšať rôzne táboriská po celom Slovensku). Tábor trval už štandardne 16 dní; od 10. do 25. júla. Na nižšie zobrazenej mape je v strede dolu čiernou šípkou označené miesto tábora.

Mapa okolia táboriska Mapa okolia táboriska

ažko by bolo opisovať tu podrobne každý deň našeho pobytu, ale za zmienku určite stojí veľmi kvalitná a náučná dvojdenka v Banskej Štiavnici, druhý ročník zablateného Takešiho hradu, Komando (ktoré sa takmer skončilo prekvapením), prepychové Kasíno, skvelá atmosferická Indiánska sauna (kde každý z 11 zúčastnených určite odkáže zvyšku, že môžu ľutovať svoju neúčasť) a mnohé iné akcie. Na detailnejší popis je tu predsa kronika. členov bolo 15 - Andrej, Krtek, Miro, Fifo, Sergio, Oťam, Kája, Maus, Maťo, Vladko, Fokoň, Púchor, Vlk, Jerry a Deku. Z vedenia Giacomo, Adidas, Robek, Slavo, Palo, Peťo, Bagi, Adam, Hipi a na prvých pár dní aj Maťo. Hostí bolo viacero a vopred sa ospravedlňujem tým, na ktorých zabudnem: Yelo, Sigi, ďuro, Jockey, Lišiak, Maťa, Jerry, Šimo, Mimoňka, Srnka, Dufko a Zuzka.

Keďže sme už všetci z tábora štastlivo došli domov, nachádzame pomaly odvahu pozrieť sa na foťáky a zisťovať, čo sme to vlastne na tábore stvárali. Výber toho najlepšieho (a publikovateľného) nájdete v galérii tábora.

Ďaľší tábor je úspešne za nami. Dúfam, že sa všetkým páčil aspoň natoľko ako mne, aj keď nie vždy to bola prechádzka ružovým sadom. Ale veď aj o tom tábory Vlčej svorky sú. Už sa teším na budúci rok.

- za vedenie VS, Adidas